Fotele do masażu – Przenośne fotele i podkładki do masażu

Istnieje wiele powodów, dla których terapeuta kupuje fotel do masażu. Niektórzy dokonują zakupu z myślą o okazjonalnych akcjach charytatywnych i promocjach. Inni kupują krzesło, aby używać go jako uzupełnienie swojego zwykłego fotela. Niektórzy decydują się na zakup, aby dodać dodatkowe usługi do poczekalni w salonie lub SPA, a są też tacy, którzy używają fotela do swojej praktyki w pełnym wymiarze godzin i korzystają z niego kilka razy dziennie przez 5 do 6 dni w tygodniu. Każda z tych potrzeb różni się tym, że wymaga innej wydajności wybranego krzesła.

W tym artykule chciałbym przeanalizować niektóre z dostępnych opcji foteli do masażu i dostarczyć informacji, które pozwolą Państwu dokonać odpowiedniego wyboru dla własnych, zindywidualizowanych celów. Myślę, że dobrym miejscem do rozpoczęcia jest początek: Podjęliście Państwo decyzję o zakupie fotela. Teraz zaczyna się poszukiwanie informacji: które krzesła mają największą możliwość regulacji; które oferują podkładkę pod mostek; jak regulować siedzisko; które jest najlżejsze; które jest dostarczane z walizką na kółkach; czy potrzebuję kółek? Jak mogę znaleźć ofertę pakietową, co to JEST oferta pakietowa? Czy kupować na portalu Ebay? Czy krzesło z Craigslist jest wystarczająco dobre? Czy w ogóle powinienem kupować z pierwszej ręki, bo widziałem jeden tani na wyprzedaży garażowej na ulicy…

Powiedzmy, że Twoim przeznaczeniem jest marketing siebie, swoich talentów i praktyki. Twoim celem jest pozyskanie nowych klientów do swojej regularnej praktyki. Z tym krzesłem planujesz brać udział w imprezach charytatywnych, biegach, pokazach rzemiosła itp. Krzesło nie jest przeznaczone do codziennego użytku i nie stanowi jedynego źródła dochodu. Twoi potencjalni klienci prawdopodobnie spędzą na krześle nie więcej niż 10-20 minut. W związku z tym nie musisz wydawać na to krzesło kwoty, którą będziesz musiał zapłacić w przyszłym miesiącu za czynsz lub spłatę kredytu hipotecznego. Na szczęście na rynku jest kilka bardzo ekonomicznych opcji, które mogą ładnie wpasować się w tę niszę, a jednocześnie nie wymagają zwiększenia linii kredytowej na starej karcie płatniczej.

Krzesło ekonomiczne

Prawdopodobnie znajdziesz krzesło, które spełni Twoje potrzeby w przedziale cenowym 600-1000 PLN. Zazwyczaj krzesła z tego przedziału cenowego nie są wyposażone w mnóstwo bajerów, ani nie oferują szerokiego wachlarza możliwości dostosowania i regulacji, jednak do celów wymienionych powyżej, te krzesła pasują jak ulał! Lekkie (zazwyczaj wykonane z lekkiego aluminium), ekonomiczne i ogólnie funkcjonalne – te krzesła ułatwią Ci rozpoczęcie pracy w sieci. Poszukaj krzeseł w tym przedziale cenowym, które oferują regulowaną wysokość siedziska, regulowane przesuwane mostki i podwójnie regulowany zagłówek. Powinny być one również dostarczane z torbą do przenoszenia.

Krzesła średniej i wysokiej klasy

Przyjrzyjmy się teraz fotelowi, który jest potrzebny do bardziej regularnej i rygorystycznej pracy, będącej głównym źródłem dochodu. Niektórzy terapeuci zarabiają bardzo dobrze, oferując mobilny masaż na krześle. Wielu z nich zyskuje całe biurowce jako swój „teren” i może spędzić cały dzień po prostu pracując w jednym miejscu. Klienci często nie mają tyle czasu, ile by chcieli, aby odwiedzić terapeutę, i są bardzo zadowoleni, gdy jeden z nich przychodzi do biura na pół godziny lub godzinę. Niektóre firmy myślące przyszłościowo wynajmują nawet terapeutę na określony czas lub na jednego klienta, aby zapewnić swoim pracownikom tę wspaniałą korzyść. Jeśli przyjmiemy tę teorię i zastosujemy ją do pięciu dni w tygodniu, łatwo zobaczymy, jak mogą wzrosnąć dochody. Nawet jeśli nie obsługujesz biurowców, istnieją inne miejsca, które również odniosły sukces.

Jeśli mieszkasz w pobliżu centrum konferencyjnego, być może mógłbyś zawrzeć umowę na świadczenie usług masażu krzesełkowego podczas targów, które odbywają się w mieście. Ponadto wiele szpitali wpuszcza terapeutów na prośbę lekarza, OT lub PT. Być może wystarczy otworzyć kiosk w centrum handlowym i pracować na przechodniach. Ogranicza Cię tylko Twoja własna pomysłowość, ale bez względu na to, jak ją wykorzystasz, potrzebujesz krzesła, które wytrzyma codzienne, wielokrotne użytkowanie.

Krzesła te, zbudowane z myślą o długotrwałym i wielokrotnym użytkowaniu, są dostępne w cenie od 1000 PLN wzwyż. Średnia cena solidnie wykonanego krzesła wynosi około 1400 PLN i może sięgać nawet ponad 2200 PLN. Krzesła te charakteryzują się znacznie większą elastycznością regulacji, co zapewnia większy komfort dla klienta, a także umożliwia większy dostęp. Zazwyczaj krzesła te są wykonane ze stali walcowanej, włókna węglowego i aluminium lotniczego. Wyściełanie jest lepsze, ponieważ jest bardziej miękkie i elastyczne, a jednocześnie zapewnia sprężystość i sprężystość. W tym przedziale cenowym dopuszczalna waga jest nieco większa, co pozwala na większą elastyczność w doborze klientów. Krzesła te mogą również ważyć nieco więcej niż krzesła ekonomiczne, głównie dlatego, że są zbudowane tak, aby wytrzymać znacznie większe i wielokrotne użytkowanie. W większości przypadków krzesła średniej i wyższej klasy mają praktycznie nieograniczony wybór kolorów, podczas gdy krzesła ekonomiczne są zazwyczaj ograniczone do pięciu lub sześciu.

Podejmowanie decyzji

Kilka szczegółów, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji:

Jedna rzecz, którą chciałbym się podzielić (i nie mogę tego wystarczająco podkreślić): zawsze upewnij się, że kupujesz u renomowanego sprzedawcy profesjonalnych produktów do masażu. Na krótką metę wydaje się, że można zaoszczędzić kilka złotych i kupić fotel z drugiej ręki. Jeśli jednak zdarzy się problem z uszkodzeniem lub nieprawidłowym działaniem, można utknąć z zepsutym i zniszczonym używanym fotelem. Może to spowodować powrót do punktu wyjścia i utratę początkowej inwestycji w sprzęt niespełniający norm. Wybierając renomowanego sprzedawcę, masz możliwość skorzystania z gwarancji odsprzedawcy, jak również gwarancji producenta. Obie te korzyści są nieocenione w przypadku wystąpienia problemów z krzesłem.

Masaż na krześle może stanowić ogromną wartość dla tych, którzy szukają dodatkowej terapii, sposobu na zaistnienie na rynku lub sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy w weekendy. Może to być również lukratywna kariera w pełnym wymiarze godzin. Pamiętaj, aby odrobić pracę domową, odwiedzić strony internetowe, sprawdzić i porównać funkcje, a następnie podjąć świadomą decyzję. Każdy ma inne potrzeby i mam nadzieję, że niektóre z tych wskazówek pomogą Ci lepiej zdefiniować Twoje własne i ułatwią Ci znalezienie idealnego krzesła dla Twoich indywidualnych potrzeb.

.