Meble na wymiar

 Dlaczego można wybierać meble na wymiar?

Dużo społeczeństwa będących na etapie urządzania mieszkania lub domu, zastanawia się nad wyborem mebli na wymiar albo gotowych mebli, dostępnych w ofercie marketów budowlanych. Ale które z tych rozwiązań jest lepsze? Oczywiście, nie mamy żadnych wątpliwości, że dobrą decyzją są kuchnie i inne łazienkowe meble na wymiar. Dlaczego? Poniżej nasze argumenty.

Wyśnione dopasowanie. Może chciałbyś aby twoje meble sięgały od ściany do ściany, nie pozostawiały niewykorzystanej przestrzeni, natomiast nawet miały taki układ, jaki na własną rękę sobie utworzyłeś? Tak naprawdę nie jest to możliwe, jeśli kupujesz gotowe meble, a także gdy funkcjonuje możliwość zmiany kolejności poszczególnych szafek. Chcesz żeby kuchnia na wymiar miała łamane drzwiczki, szafkę combo i ciche domykanie szuflad? To wszystko możesz zdobyć decydując się na system meblowy Raumplus. Zawiera on kompleksowe rozwiązania dla wszystkich rodzajów mebli, zarówno tych do kuchni, jak również pozostałych wnętrz.

Szafy przesuwne do sypialni i przedpokoju. Najlepszym sposobem na optymalne wykorzystanie wolnej powierzchni są szafy przesuwne. Z tego powodu że nie korzystają one ze skrzydeł drzwiowych, to opłaca się je używać również w wąskich pomieszczeniach jak korytarze. Pytanie – co więcej, szafy przesuwne mają dowolny wymiar, zaś drzwi mogą mieć nieregularne kształty. Sprawia to, że wygodnie się nadają do stosowania na poddaszach, tuż pod skosami połaci dachowych.

Garderoby.  Gdy planowałeś budowę domu lub zakup mieszkania, przysiągłeś sobie że będziesz tam posiadać garderobę? Przyszedł czas aby wywiązać się z tych obietnic. Wykorzystując rozwiązania Raumplus, uzyskanie własnej garderoby jest prostsze niż być może się wydawać. Projektanci z owej firmy stworzą na rzecz ciebie szczególny projekt garderoby, a sztab doświadczonych monterów zajmie się jego wykonaniem. Wszystko zostanie wykonana z dobrych na rynku materiałów, zapewniając bardzo długi i bezusterkowy czas użytkowania. Albowiem w każdym z wyżej opisanych przypadków, prawdopodobne jest wygenerowanie dobrych efektów, dzięki temu że meble istnieją projektowane na wymiar.